FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO

Go down 
+5
pukovnik
sasa staza
janeztrdi
Kemo Specijalac
almir gitarista (doktor)
9 posters
AutorPoruka
almir gitarista (doktor)
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2013-05-07

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime16.05.13 8:56

pozdrav! u sapcu sam sluzio prvih 6 mjeseci vojske (poc) da bih poslije toga bio prebacen u beograd (dedinje). sa dedinja sam prebacen nakon par mjeseci u ssno (nemanjina ulica) gdje sam bio gitarista u gardijskom orkestru. u sapcu su me svi zvali "doktor" zbog zavrsene medicinske skole. u beogradu me je vecina poznavala kao gitaristu iz gardijskog orkestra ili kao doktor. pred sam kraj vojnog roka je bilo takmicenje u kulturno-umjetnickom programu u kasarni na dedinju na kojemu smo mi pobijedili a saradjivali smo sa djevojkama iz gimnazije sa dorcola (mislim da je gimnazija nosila ime "mosa pijade"). pisem o ovim detaljima iz razloga sto je na takmicenju bila prisutna ogromna masa vojnika te ce se mozda neki od njih prisjetiti tog dogadjaja. u sjecanju mi je ostao jedan mali broj imena vojnika iz jedinice kao sto su npr. u sapcu (milojevic jovan, krizman roland, uskokovic zoran, grbavac vedran, bogavac radomir, kuzmanovic marko,stanisic i mislim da su bila i 2 desetara stevan stevanovic i mario cvitkovic) a u beogradu na dedinju mislim da su bili sipinkoski saso, boskovic bojica kojih se sjecam po imenu. u ssno-u je tada na zadnjem spratu sjedio major zivojin macuzic (veliki ljubitelj dobre muzike) a u orkestru su bili harmonikasi dejan i vlado kao i gitarista delic (mislim da se zvao tako) i bubnjar sa kojim sam dosta i izlazio u grad ali sam na zalost zaboravio njegovo ime. nadam se da cu na ovaj nacin uspijeti obnoviti makar neke kontakte sa mojim starim vojnickim drugovima Smile)) pozdrav svima!!!

Na vrh Go down
Kemo Specijalac
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
Kemo Specijalac


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 1139
ČLAN OD: : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime16.05.13 10:09

almir gitarista dobrodosao na forum

Pozdravljam jos jednog kolegu gitaristu vojnog orkestra u JNA
Na vrh Go down
janeztrdi
Vodnik I klase
Vodnik I klase
janeztrdi


BROJ POSTOVA: : 547
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 54
M(j)esto Ljubljana

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime16.05.13 10:23

Dobrodošao almir gitarista,
Pozdrav od Janeza
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 7:25

Pozdrav Doktore i da pozelim dobrodoslicu jos jednom novom clanu foruma.Igrom slucaja sam i ja bio u tvojoj prvoj kasarni Mika Mitrovic,92 god,od 23 oktobra do 7 novembra .Dosao sam iz hrvatskog Karlovca a spavao u zgradi sa leve strane od glavne kapija.Mogu ti reci da je kasarna bila lepo uredjena a grad jos lepsi,pogotovu nama koji nismo dugo imali izlaske i vidjali devojke.
Na vrh Go down
almir gitarista (doktor)
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2013-05-07

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 8:47

pozdrav sasi, janezu, i kemi! Smile

sasa ti si onda bio u blizini kantine koliko se mogu sjetiti. ja sam bio u zgradi koja je vjerovatno najudaljenija bila od glavne kapije (na suprotnoj strani kasarne) i koja se nalazila u blizini sportskog terena (kraj terena je bio poligon sa preprekama) a sa druge strane je bilo cirka 50 metara do zicane ograde koja je granicila kasarnu od grada. sjecam se da je preko ograde u blizini bila prodavnica mjesovite robe koju je vojska rado posjecivala:)))
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 20:20

Pa verovatno je tako.Secam se da je vojska izlazila na kapiju kod ambulante i pila pivo u kaficu preko puta te iste ambulante.A ispred moje zgrade je bila pista za postrojavanje i bina .Bio sam kratko tako da nisam stigao da upoznam svako cose a slobodno vreme sam cesto koristio za spavanje jar nismo imali neka veca zaduzenja zato sto smo tu dosli iz hrvatskog Karlovca pa posle u prekomandu.Odatle sam otisao u Skoplje pa iz njega u Urosevac i tako gulio vojsku 15 meseci.Nije mi zao zato sto imam dosta poznanstva i drugova iz tog vremena.Zato sada spavam u carapama jar znajuci ko me cuva i ako nesto krene naopako brze cu se obuci . cheers Sleep
Na vrh Go down
almir gitarista (doktor)
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2013-05-07

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 21:25

Smile)))
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 21:38

Doktore-hteo si nesto reci ili ti je ostala knedla u grlu,ili si stisnuo pogresno dugme ? confused bounce
Na vrh Go down
almir gitarista (doktor)
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2013-05-07

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 22:22

smijesno mi bi ovo za carape:)
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime17.05.13 22:25

sasa staza (citat):
Pa verovatno je tako.Secam se da je vojska izlazila na kapiju kod ambulante i pila pivo u kaficu preko puta te iste ambulante.A ispred moje zgrade je bila pista za postrojavanje i bina .Bio sam kratko tako da nisam stigao da upoznam svako cose a slobodno vreme sam cesto koristio za spavanje jar nismo imali neka veca zaduzenja zato sto smo tu dosli iz hrvatskog Karlovca pa posle u prekomandu.Odatle sam otisao u Skoplje pa iz njega u Urosevac i tako gulio vojsku 15 meseci.Nije mi zao zato sto imam dosta poznanstva i drugova iz tog vremena.Zato sada spavam u carapama jar znajuci ko me cuva i ako nesto krene naopako brze cu se obuci . cheers Sleep

Malo su mi čudna ova tvoja zadnja dva posta pa ako može neko pojašnjenje. Godina koju navodiš (92) je u Hrvatskoj i Karlovcu ratno vrijeme pa mi nije jasno kako si došao na služenje u Srbiju pa potom u Makedoniju (koja nije u sastavu Jugoslavije) i ponovo u Srbiju. scratch

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime18.05.13 23:02

Pa ovako PUKOVNICE--22 oktobra 91 god, ISC SRO Karlovac je napustio kasarnu u Mekusju (citaj predgradje Karlovca)i uputio se preko Petrove gore,Slunja i dalje preko Banja Luke u Sabac.Tu sam bio 15 dana pa potom prekomanda na staziranje u marsalku u Skoplje.Tamo sam stigao 15 novembra a vec sutradan sa citalo naredjenje da se vojska povlaci iz Makedonija i moj bataljon zaglavi u Urosevcu odakle sam se skinuo 29 maja 92 god. Nadam se da sam ti bar donekle docarao moja putesestvije u JNA sa konstatacijom-SVAKA bivsa republika gde sam sluzio vojsku je postala samostalna-pre ili kasnije. Very Happy bounce cheers
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime19.05.13 1:10

Napisao si ovo:
- Igrom slucaja sam i ja bio u tvojoj prvoj kasarni Mika Mitrovic,92 god,od 23 oktobra do 7 novembra
- 22 oktobra 91 god, ISC SRO Karlovac je napustio kasarnu u Mekusju.... preko Petrove gore,Slunja i dalje preko Banja Luke u Sabac

Pa šta je taj put od Karlovca do Šabca trajao godinu dana. Da ste išli pješice došli bi prije. scratch

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime19.05.13 9:20

Izvinjavam se svima koji su ovo citali jar sam se presao u godini.U Sabac smo dosli oktobra 91 a ne 92 kako sam napisao.A inace nismo putovali godinu dana nego samo DVA .Pozdrav svima Very Happy bounce Wink
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime19.05.13 21:02

sasa staza (citat):
Izvinjavam se svima koji su ovo citali jar sam se presao u godini.U Sabac smo dosli oktobra 91 a ne 92 kako sam napisao.A inace nismo putovali godinu dana nego samo DVA .Pozdrav svima Very Happy bounce Wink

Sad je to već neka druga prića. Malo mi je bilo čudno navedeno vrijeme pa sam zbog toga pitao. Wink Inaće i ja sam bio u toj kasarni u lipnju 2002. godine. Tada je u kasarni bila smještena 544.motorizirana brigada kojom je komandovao pukovnik Živanović a k-dant oklopnog bataljona je bio major Vlastimir Todorović inaće do '90.-tih komandir čete i moj podređeni u Bjelovaru (kako je svijet mali).

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime20.05.13 20:29

Malo sam pozurio kada sam pisao prvi put pa pogresio.Neznam ti ja prijatelju koje su jedinice tada bile u kasarni jer smo tih 15-tak dana samo spavali i imali redovne obaveze-postrojavanja,jelo i poneki put odlazak u grad.Tako da nisam zapamtio komandante i ostalu boraniju.Bio sam jos jednom kod NASE kasarne mislim 2003 god. jer je moj komsija sluzio u njoj vojni rok.Ispred prijavnice sam razgovarao sa dez.oficirom i pricao o mom boravku tamo .Mogu ti reci da je covek bio odusevljen a i ja posle toliko godina. Basketball Laughing
Na vrh Go down
avgust85
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 22
ČLAN OD: : 2012-10-20
DOB : 57
M(j)esto Makedonija

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime30.05.13 16:01

Kasarna "Mika Mitrovic-Jarac", VP 7716/18, ceta veze,zgrada pored fudbalskog terena,vreme obuke od avgusta 1985 do januara 1986.Bilo je sjajnih likova,kako vojnika tako i staresina,utisak je pokvario jedino k-dir cete,porucnik M.P.
Na vrh Go down
draganu
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-02-22

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime22.02.16 8:23

Sluzio 12 meseci porucnik momcilovic,radio Na Centru veze 6 meseci
Na vrh Go down
draganu
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-02-22

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime22.02.16 8:25

Godina 88
Na vrh Go down
avgust85
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 22
ČLAN OD: : 2012-10-20
DOB : 57
M(j)esto Makedonija

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime25.03.16 12:31

draganu (citat):
Sluzio 12 meseci porucnik momcilovic,radio Na Centru veze 6 meseci

Vidi privatnu poruku koju sam ti poslao...Pozdrav!
Na vrh Go down
Željko Matić-Buca
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-12-14
M(j)esto Novi Sad

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime14.12.16 21:48

Služio sam u Šapcu kasarna Mika Mitrović Jarac.Klasa jun 89 do decembra a posle prekomanda u BG garda.Bio sam u mitraljeskom odelenju.Ako ima neko da se seca desetara Braneta,Šljive,Ekrema ili nekog od ostalih neka se javi.
Na vrh Go down
Redzic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2017-06-23

Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime30.06.17 18:44

Pozdrav Zeljko Matic I ja sam sluzio u Sabcu isto to vrijeme juni89 do dec 89 I prebacen u Beograd, dobro te se sjecam, kao I Brane, Sljive, Ekrema I nek jos  drugova, Ilije Martica, Diko Anicic, Dragana, ...zvali su me Redzo, Muhamed Redzic in Krajine, ako me se sjecas javi se, direktan kontakt je uklonjeno u skladu sa pravilima o zastiti licnih podataka - dp
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO   Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Mika Mitrović - juni '88. ili '89. (Šabac), a poslije prekomanda na Dedinje i SSNO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» VP 7197/2 MART 1986. Niš, 'Filip Kljajić'
» VP 4795 86/87 Dedinje Beograd
» Generacija 90/91 VP 4795/3 Maršalka Dedinje
» Genetacija jun 1988 / dedinje / komandni vod / porucnik Markovic
» VP 4736 Puk veze SSNO Topcider

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: