FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Surdulica - Strezimirovci

Go down 
+3
SOHA
mgalic2
ursus
7 posters
AutorPoruka
ursus
Gušter
Gušter



Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2009-11-20
DOB : 66
M(j)esto Bohinj-SLO

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime21.11.09 22:18

God. 83/84
Obuka Surdulica (Karača,Gladišev...)
Prekomanda karaula Strezimirovci (Lazarević)

cheers
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime21.11.09 22:19

Ursus, dobro nam došao na forum! cheers cheers cheers
Na vrh Go down
SOHA
Gušter
Gušter
SOHA


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2009-12-14

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Julska '83. Surdulica   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime18.12.09 15:20

Pomozite da pronadjem vojnike II čete II vod iz Klase 83 julska iz Surdulice.I kapetana Vlaste Stoiljkovića (čini mi se da se tako zove)

Hvala svima za informaciju....
Na vrh Go down
darko64
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2011-12-30
M(j)esto Slovenija

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime26.11.12 23:31

ursus (citat):
Obuka Surdulica (Karača,Gladišev...)
Prekomanda karaula Strezimirovci (Lazarević)

cheers
 
zdravo URSUS  cheers
i ja sam bio na tej karavli God. 83/84. Very Happy
 
LP Darko

Na vrh Go down
ursus
Gušter
Gušter



Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2009-11-20
DOB : 66
M(j)esto Bohinj-SLO

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime17.05.15 13:43

Strezimirovci-osmatračnica:zima 83/84

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
broz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2015-06-21

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime21.06.15 22:58

Hej pozdrav svima,ja sam bio julska 83,stariji vodnik je bio  Apostolovski Dragi,desetar Filipovic iz ZG,i Pandza negdje iz bosne...isli na Vlasinu ....u Decembru dobio prekomandu na Zikica Jovanovic Spanac karaulu,kuhar je bio Kovacevic, mislim da je kamen bio 180 ?davno bilo... ali i lijepo..Soha mozda smo bili isti vod..pozz josip
Na vrh Go down
Nenad.sweety
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2015-08-02

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime03.08.15 0:15

Ko hoce da sazna sve o oficirima iz bivse VP 5035 iz Surdulice neka mi se obrati na privatnu poruku (pp) - e-mail adresa izbrisana u skladu sa pravilima o zastiti licnih podataka - dp Inace ja sam sin pukovnika Vlaste Stojiljkovica. Pozdrav
Na vrh Go down
djuraneli
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-12-23

Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime23.12.16 1:14

Nenad.sweety (citat):
Ko hoce da sazna sve o oficirima iz bivse VP 5035 iz Surdulice neka mi se obrati na privatnu poruku (pp) - e-mail adresa izbrisana u skladu sa pravilima o zastiti licnih podataka - dp Inace ja sam sin pukovnika Vlaste Stojiljkovica. Pozdrav
Znao sam naseg oca...skuvao mu bar 200 kafa inace sam bio vozac komadanta Cirkovica...voleo bih da stupimo u kontakt.pozzz
Na vrh Go down
Sponsored content





Surdulica - Strezimirovci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Surdulica - Strezimirovci   Surdulica - Strezimirovci Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Surdulica - Strezimirovci
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SURDULICA VP 5035
» Surdulica 1982. julska klasa
» Priština - karaula Surdulica 1983/84

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: