FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Bihać

Go down 
+32
cvrle
PORUCNIK
Arbo
Vojnik Graničar
semsudin
Zmago18
Predrag Lepojevic
Martin P.
sava savanović REAL
Nerkozenica
zoltan
moonraker
paganini
zeljkoc
robert2
raso70
Matrix
Kuhar-Debar.
Tomos
stefanely
Max Blitz
Stojkovic Goran
dnixa
intendantkuhar
vidan
jimmy1972
miler
dpuric
jhanus2010
saban
Gringo
drago1971
36 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime16.06.18 12:12

Arsic Bozidar (citat):
Uh, odmah na pocetku pa guster. A ja najstariji. Kasarna 27 juli pekar. Cetni staresina kod k-dira cete porucnika Voje Cvetkovica
E, treba malo truda da se promijeni status Very Happy
Dobro došao na forum, [You must be registered and logged in to see this link.]!

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime17.06.18 17:16

Jos uvek se snalazim sa ovim forumom .Sada sam se ukljucio sa drugog racunara pa mi nema onaj komentar od prosli put  Da li moram uvek sa istog racunara da se ulogujem.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime17.06.18 17:22

Sade se pojavilo sve. Ih kakav cu tek ja da budem kako se kaze za strucnjaka za forum. G-dine ili druze Ness ja imam 63 godine. Pamtim ono lose vreme i voleo bih da se vrati. Zao mi ove dece. Tad smo delili ljude na lose i dobre. Nije bilo bitno ni koje si vere ni nacionalnosti. Ali vec ce mo diskutovati o tome. Da se ja malo "uverziram".
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime17.06.18 17:27

U Bihacu je ostalo mnogo dragih ljudi kojih se i danas posle toliko godina rado setim. Ostalo je mnogo vojnika sa kojima sam sluzio ali nisam ostao u kontaktu sa njima. Sada mi je zao pa se nadam da cu ovim forumom saznati za adrese bar nekih drugova iz voske. Imam samo neke Kragujevcane sa kojima sam bio u Bihacu. Ja zivim u Kragujevcu. Smile
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime24.06.18 9:47

Nadam se da ces na odmor pa sam ti poslao ovu sliku
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime02.07.18 16:37

Da li ima neko na forumu da je sluzio u Bihacu.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime02.07.18 16:39

Druze Ness kako su nestale one nase poruke. Moras mi oblasniti kako to funkcionise. Jesam mator ali sam mlad na forumu.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime02.07.18 16:50

Arsic Bozidar (citat):
Druze Ness kako su nestale one nase poruke. Moras mi oblasniti kako to funkcionise. Jesam mator ali sam mlad na forumPo
Poruke nisu nestale - uklonjene su tj. arhivirane jer im je sadrzaj privatnog karaktera i ne tice se doticne teme. Za privatne komentare koristite opciju na Forumu pp - privatne poruke koje nisu dostupne nikome osim vas kojih se te poruke ticu.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime02.07.18 18:23

Pa sto mi to nisi rekao vec bih ti napisao  i telefon da se vidimo. Proucicemo tu opciju. Rekoh ti ja da jos uvek ucim. Ja vidim da niko ne ostavlja nikakakve poruke ni imena ni telefone. Kakav cu tek ja haker da budem.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime02.07.18 18:24

Ostajemo kod Bihaca. Ako ima neko da je sluzio voleo bih da se podsetim na tu kasarnu. Lepo mi je bilo i rado se setim
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime08.08.18 12:12

Ja sam mislio da se vise ljudi javlja na forum. Da li je moguce da su zaboravili JNA
Na vrh Go down
robert2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 35
M(j)esto BIHAĆ KASARNA 27 JULI

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime21.09.18 21:12

Ja sam sluzio u Bihacu,kasarna 27 juli,mart 1989-1990.godina,radio sam u magacinu ishrane
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime23.09.18 9:07

Drago mi je da se neko javio. 
Ja sam sluzio u Bihacu septembarska 1974. Bio sam u pekarskoj ceti ali posto sam lepo pisao odmah sam postao ćata i li ti četni staresina jer je bilo malo oficira i podoficira pa su vodnici stažisti i četne starešine davali pomoćnika dežurnom oficiru. Sve vreme sam bio u Bihaću, a komandir čete mi je bio Voja Cvetković. Ne znam da li je bio još u Bihaću kad si ti došao. Pomoćnik sam bio kap. Košak Ivanu.
Za početak toliko
Pozdrav Very Happy
salutiranje
Na vrh Go down
robert2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 35
M(j)esto BIHAĆ KASARNA 27 JULI

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime23.09.18 20:28

Dali ima tko sa slika na predhodnoj stranici da mi se javj?
Na vrh Go down
Predrag Lepojevic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2019-01-26
M(j)esto leskovac bojnik selo kacabac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime29.01.19 17:02

zdravo.i ja sam bio 1988 u bihacu za kuvara septembra a onda sam dobio prekomandu u zagrebu u marsalci.kapetan u bihacu nam je bio fabris bruno.desetari su bili ugrinovic perica iz beograda bodiroga miodrag i treceg se ne secam imena.u marsalci u zagrebu sam bio kuvar u restoranu .bili su ti kuvari i iz civilstva drago i miljkovic.secam se da je drago pusio lulu.iznad nas u zgradi su bili diverzanti.ja sam lepojevic predrag leskovcanin odnosno okolina leskovca.yelim da mi se jave drugari koji me se secaju.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime31.01.19 8:24

Da li neko zna da li moze da se poseti kasarna 27 juli u Bihacu
Na vrh Go down
Zmago18
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2019-01-20
DOB : 51
M(j)esto NOVO MESTO

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime05.02.19 7:55

Zdravo.

Služo sam od 19.11.1990 do 07.01.1991. Komandir voda je bio " stažo " mladži vodnik - kasnije vodnik ali zaboravio sam koja četa. 07.01.1991 prekomanda - Postojna ( SLO ).
Ako ima koji koji je služio u to doba i ima neku fotke , neka se mi javi- privat ( [You must be registered and logged in to see this link.] )

bodulino voli ovaj upis

Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1435
ČLAN OD: : 2013-03-11
DOB : 56
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime10.02.19 12:06

Arsic Bozidar (citat):
Da li neko zna da li moze da se poseti kasarna 27 juli u Bihacu
Bivša kasarna 27 juli nije se promjenila puno po izgledu koji pamtite iz svog vremena boravka tu.Nedavno unazad par mjeseci sam prilikom dolaska u Bihać prošetao pored te kasarne i malo razgledo sa ceste unutar ograđenog prostora te kasarne šta tu ima.Prvi je KPS i tu ima neki vojnik koji dežura.Nekih 10-15 metara dalje je glavni ulaz.Bio sam davno tu negdje 2000-e godine u posjeti vojniku rođaku i začudilo me je da vojnik nije dobio izlaz u grad nego samo par metara van ograde.Posle je ukinuto to služenje vojske i sad je tu samo profesionalna vojska.Da li se može posjetiti kasarna i razgledanje unutra to neznam no ako te put dovede u Bihać pokušaj pitati.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime10.02.19 15:36

Arsic Bozidar (citat):
Da li neko zna da li moze da se poseti kasarna 27 juli u Bihacu
semsudin (citat):

Bivša kasarna 27 juli nije se promjenila puno po izgledu koji pamtite iz svog vremena boravka tu.
Nedavno unazad par mjeseci sam prilikom dolaska u Bihać prošetao pored te kasarne i malo razgledo sa ceste unutar ograđenog prostora te kasarne šta tu ima.
Prvi je KPS i tu ima neki vojnik koji dežura.
Nekih 10-15 metara dalje je glavni ulaz.
Bio sam davno tu negdje 2000-e godine u posjeti vojniku rođaku i začudilo me je da vojnik nije dobio izlaz u grad nego samo par metara van ograde.
Posle je ukinuto to služenje vojske i sad je tu samo profesionalna vojska.
Da li se može posjetiti kasarna i razgledanje unutra to neznam no ako te put dovede u Bihać pokušaj pitati.
Mislim da ga sada pogotovo neće pustiti u kasarnu kad je u kasarni profesionalna vojska. Suspect


Vojnik Graničar: komentar modifikovan dana: 11.02.19 14:04; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime11.02.19 8:08

Ima na Gugl zemlja satelitski snimak. Mislim da se nista u kasarni nije promenilo. Bar koliko se ja secam.
Rekli su mi da je u toj kasarni bio logor, ali kakav ne znam. Zato sam i pitao. I u kasarnama u Kragujevcu je profesionalna vojska, ali mislim da moze da se udje. Normalno uz prijavu. Kad sam ja sluzio vojsku ulazili su bivsi vojnici, ali uz vojnu knjizicu. Au, kad je to bilo. Smile
Na vrh Go down
Predrag Lepojevic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2019-01-26
M(j)esto leskovac bojnik selo kacabac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: molim autora foruma da mi pronadje makar jednog druga iz jna bihac zagreb 1988 1989   Bihać - Page 3 Icon_minitime22.03.19 20:36

Predrag Lepojevic (citat):
zdravo.i ja sam bio 1988 u bihacu za kuvara septembra a onda sam dobio prekomandu u zagrebu u marsalci.kapetan u bihacu nam je bio fabris bruno.desetari su bili ugrinovic perica iz beograda bodiroga miodrag i treceg se ne secam imena.u marsalci u zagrebu sam bio kuvar u restoranu .bili su ti kuvari i iz civilstva drago i miljkovic.secam se da je drago pusio lulu.iznad nas u zgradi su bili diverzanti.ja sam lepojevic predrag leskovcanin odnosno okolina leskovca.yelim da mi se jave drugari koji me se secaju.
zamolicu autora foroma da mi pronadje drugare iz jna bihac zagreb 1988 1989.kuvari javio sam se na forumu ali mi niko do sada nije odgovorio. cheers cheers
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime22.03.19 20:56

Samo prati rad foruma i već će se pojaaviti neko s kim imaš zajednička iskustva.
Pročitaj predhodne komentare, možda poznaješ nekog.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
robert2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 35
M(j)esto BIHAĆ KASARNA 27 JULI

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime09.12.19 18:52

Dali netko pozna Malinov Deanćo iz Skopja Makedonija.Služio je decembarsku klasu 1988-1989.godine u 27.juli u Bihaću.Ako da, neka mi javi na meil (cenzurisano, zbog propisa)
Može javiti putem priatnih poruka (mp)

Ispravio PORUCNIK
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime10.12.19 8:32

robert2 (citat):
Dali netko pozna Malinov Deanćo iz Skopja Makedonija.Služio je decembarsku klasu 1988-1989.godine u 27.juli u Bihaću.Ako da, neka mi javi na meil [You must be registered and logged in to see this link.]
Ovo pitanje postavi gde pise Makedonija
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime10.12.19 19:11

Arsic Bozidar (citat):
robert2 (citat):
Dali netko pozna Malinov Deanćo iz Skopja Makedonija.Služio je decembarsku klasu 1988-1989.godine u 27.juli u Bihaću.Ako da, neka mi javi u pp
Ovo pitanje postavi gde pise Makedonija
Može i ovdje, jer možda neko od članova koji su služili u istoj kaasani i u isto vrijeme imaa podatke.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
cvrle
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-06-12

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime13.06.20 5:12

zdravo ja sam služilo u bihaću janovarska klasa 1991 došao u prekomandu iz karlovca u martu kiro gligorov kapetan.
Na vrh Go down
Biscanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2020-09-03

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime03.09.20 19:31

Sluzio vojni rok u kasarni 27.juli u Bihacu,ali malo kasnije od vas. 1999-2000 godine.Ali dozivljaja da pamtim citav zivot.Pa ako vas zanima kako je bilo poslije rata u kasarni,tu sam.Odlucite i javite.
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime04.09.20 8:04

Bilo bi dobro malo vise informacija. Ja sam se i ukljucio na forum zbog Bihaca.

Biscanin voli ovaj upis

Na vrh Go down
Biscanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2020-09-03

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime04.09.20 12:42

Arbo (citat):
Bilo bi dobro malo vise informacija. Ja sam se i ukljucio na forum zbog Bihaca.
Znaci kako sam i rekao,sluzio od 99-2000.U mojoj klasi (30),ukupno 2000 regruta.Sluzio pjesadiju,objekat nam bio kod male kapije (skroz na kraju kasarne,prema naselju Zegar).Na teren smo isli manje kod bazena, vise u ruzica do,prema naselju Skocaj.
Na vrh Go down
Biscanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2020-09-03

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime04.09.20 12:45

U kojoj kasarni ste vi bili?
Na vrh Go down
brica90
Gušter
Gušter
brica90


BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2020-09-14
DOB : 53
M(j)esto Dorćol

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Bihac '90   Bihać - Page 3 Icon_minitime14.09.20 10:50

U kasarni od aprila 1990 (dopuna martovske klase) do avgusta iste godine. Bio kuvar na obuci , pa posle brica sa Vasićem . Sve vreme svirao gitaru u vojnom orkestru. Tip iz Lipika na bubnjevima (na žalost se ne sećam se imena), kao i njegova zamena Robert Deme iz Zrenjanina , Basista Ivica Kučkovečki iz Zaboka, Kiseli na harmonici, Halid pevač narodnih pesama i Vedran Križan synt , pevač zabavnih pesama, kao i svi ostali instrumenti  Very Happy. Desetar mi je bio Grdjan Damir iz Varaždina. Ćata Roman Avdagić. 5 meseci opuštene zajebancije, bihačkih ćevapa u domu JNA, svirke po maturskim večerima i alkoholisanja....duvke....

I naravno, večiti gušter, Romić Predrag  Very Happy Very Happy Very Happy

PORUCNIK, goran9030 and Biscanin vole ovaj upis

Na vrh Go down
Stazofranc
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2020-12-04

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime04.12.20 9:28

Arbo (citat):
Posto imam mnogo godima jedva sam uspeo da naucim da koristim forum. Nisam siguran i da jesam . Videcemo. Sluzio sam U Bihacu septembarska 1974. Za pocetak dosta. Da vidim da li ovo funkcionise

Funkcionira. Ja Sam bio stazista int. Voda od juna do decembra 1974. Franc

PORUCNIK voli ovaj upis

Na vrh Go down
Stazofranc
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2020-12-04

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime04.12.20 9:37

Ja Sam intend ant 1974!
Na vrh Go down
Arbo
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 195
ČLAN OD: : 2018-06-15
DOB : 69
M(j)esto Kragujevac

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime21.12.20 9:52

Nisam se odavno ukljucivao na forum. 
Ja sam bio septembarska 74 pekar 1639/5. Iza nas je bila pesadija. Secam se jednog plavog vojnika ali se ne secam imena. Nesto smo se i druzili. on mi je pomogao u startu da se aklimatizujem na vojnicki zivot. Dozvolice te mi da se ne secam. Pa bilo bas davno.
Voleo bih da napisete kako je bilo posle rata u kasarni. Ja sam cak pitao da li moze da se poseti kasarna.
Na vrh Go down
bojan.hojnik@siol.net
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2021-07-20

Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime20.07.21 19:08

1987 slutimo sam 3 mesece u kasarni 27. Julij Bihač kuvari I pekari a onda prekimanda Karlovac radio u kuhinji kuvali za 1500 vojnika

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Sponsored content





Bihać - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bihać   Bihać - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bihać
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR BOSNA I HERCEGOVINA-
Idi na: