FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share

Artiljerijski školski centar Zadar

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AutorPoruka
Sloba1
Poručnik
Poručnik
Sloba1

Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2587
REPUTACIJA : 86
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 56
M(j)esto Petrovaradin

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Icon_minitime15.09.19 19:21

Krivo mi za sliku. Bila kod roditelja ali se oštetila. To je bio prvi čin u ŠROA Zadar.Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 64728210
Na vrh Go down
Lafet
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 1
REPUTACIJA : 0
ČLAN OD: : 2019-08-18

KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Icon_minitime23.09.19 16:37

Pozdrav za artiljerce iz ŠRO-a u Zadru i ostale forumaše!

Malo da osvežimo sećanja na 85. klasu pitomaca (decembar 88 god.) koji su služili vojni rok u 2. divizionu sa starešinama; k-dant diviziona major Milivoje Petković, k-dir baterije kap. Tahiraj Zymer,i k-dir voda kap. Kremić Aco. Ako se neko prepoznaje na slici može da se javi na pp pa da malo proćaskamo!

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Ero_za10

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Ero_za12
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
dpuric

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3391
REPUTACIJA : 563
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 53
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Icon_minitime24.09.19 9:14

Lafet, dobro dosao na forum!. Kremic Aco je clan ovog foruma (mada ga dugo nije bilo)
Na vrh Go down
Sloba1
Poručnik
Poručnik
Sloba1

Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2587
REPUTACIJA : 86
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 56
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Icon_minitime03.10.19 22:10

@Lafet (citat):
Pozdrav za artiljerce iz ŠRO-a u Zadru i ostale forumaše!

Malo da osvežimo sećanja na 85. klasu pitomaca (decembar 88 god.) koji su služili vojni rok u 2. divizionu sa starešinama; k-dant diviziona major Milivoje Petković, k-dir baterije kap. Tahiraj Zymer,i k-dir voda kap. Kremić Aco. Ako se neko prepoznaje na slici može da se javi na pp pa da malo proćaskamo!

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Ero_za10

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Ero_za12
Ja sam otišao juna 88 g. Poznajem sve starešine koje si nabrojao jer su bili u moje vreme služenja, tj. najkraće znam Petkovića koji je došao a ja bio pri kraju. Na mesto moga Klepe, došao je taj Petković.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 35 Icon_minitime

Na vrh Go down

Artiljerijski školski centar Zadar
Na vrh 
Stranica 35/35Idi na stranicu : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35