FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Reputacija članova

Go down 
+5
purger
IP
mgalic2
misha
VBČ
9 posters
AutorPoruka
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime10.09.09 15:09

Danas je na forum dodana opcija REPUTACIJA koja se nalazi ispod nicka odnosno avatara. Ova opcija služi ocjenjivanju postova članova od strane članova. Svaki post koji vam se svidi/ne svidi možete ocijeniti davanjem jednog + ili - . Ova opcija +/- se nalazi u gornjem desnom kutu svakog posta.

Ukoliko vidite da vam je reputacija jednaka nuli, ne brinite! Kako je opcija uljucena tek danas svima je na nuli jer još niko nije ocjenjivao ničiji post.

Ova funkcija služi kvalitetu foruma!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime11.09.09 22:04

Na forum je dodano i dugme THANKS koje se nalazi u gornjem desnom kutu svakog posta, preko kojega možete pohvaliti posebno dobar post. U isto vrijeme se pohvala ubraja u reputaciju člana.
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
misha
Gušter
Gušter
misha


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 36
ČLAN OD: : 2009-05-19
DOB : 59

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime12.09.09 21:11

REPUTACIJA, ok. ali ja na ovaj forum ne dolazim da bih istu sticao ili zasluzivao, naravno da nemam i ne mogu imati nista protiv da oni koji vode ovaj forum uvedu takvo rangiranje.
Iskreno, registrujuci se ovde, ocekivao sam da cu mozda naci neke osobe sa kojima sam delio spavaonu, cetu ili barem kasarnu/karaulu. Za sada se to nije desilo ali nalazim zadovoljtvo u citanju onoga sto pisu ostali "drugovi vojnici" jer uglavnom nam je svima bilo bas tako, bez obzira na naciju, veru, politicko opredeljenje( koliko ih je tada imalo drugacije Cool. I ! zasto sve to zakomlikovati? Dajte ljudi neka ovo bude jedan forum na kom se prica/pise o delu nasih zivota( nekima je to istorija Shocked ) nemojmo sve dodatno komlikovati dnevno politickim sranj..a, i uzasima koji su se desili u poslednjih sada vec oko dvadesetak godina.

ma ne znam, ima toga jos, ako ne padne "ban"

administratori, moderatiri, veoma je lako "temu" koja je za privilegovane( ma razumem) uciniti ostalima nevidljivom. Malo je neprijatno kada ti "hladno" napisu kako dzabe pokusavas, to jednostavni nije za tebe Sad ( ono o privilegovanima)


misha: komentar modifikovan dana: 12.09.09 21:18; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
misha
Gušter
Gušter
misha


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 36
ČLAN OD: : 2009-05-19
DOB : 59

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime12.09.09 21:17

jos nesto Very Happy , mozda nisam trebao postovati u " obavestenja" izvinite ali trebali ste ih "zakljucati"

GUSTER, pored nika me stvarno iritira, ali sta da se radi kada ni sa ovih 45 nisam vise zasluzio Very Happy
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime12.09.09 21:58

Misha, iskreno, i ja sam očekivao naći nekadašnje jarane iz vojske, ali sam našao druge jarane. Nije svako zlo za zlo.
Što se tiče dnevno političkih i ostalih sr...a, oni ovdje nisu niti poželjni, ne zbog toga što zatvaramo oči pred svakodnevnicom, već zato što ima još nekih kojima ti užasi nisu završili, a svjedoci tome smo ovdje na forumu, jel'da ppsupercop? Very Happy Nažalost, česta je pojava, da njihovi IP-ovi pokazuju da su izvana, a vrlo vjerojatno nemaju pojma o niti jednoj vojsci, a kamoli o JNA. Osobno se za takve (ne želim ime spomenuti u javnosti) ne brinem niti malo. Sretno im bilo tamo gdje jesu.
Ovo o temi za privilegirane mi nije baš jasno, pa te molim da pojasniš, jer ne znam o kojim je temama riječ.
Učinimo boravak na ovom forumu ugodnim svima.


mgalic2: komentar modifikovan dana: 12.09.09 22:00; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime12.09.09 22:00

Misha, svako konstruktivno misljenje o forumu je dobrodoslo. Svjesni smo toga da ima clanova koji razlicito koriste forum. Takodjer je potpuno legitiman i tvoj odnos prema forumu. Ali, takodjer ne mozemo negirati cinjenicu da se i o ovome netko mora brinuti i odrzavati.

Rangiranje nije nista neuobicajeno na forumima i ono ima veze s aktivnoscu korisnika. Ovdje je svako "guster" na pocetku i tek s porastom postova raste i njegov rang. Ali to ne utice ni u kojem slucaju u odnosu na njegov status kao ucesnika, jer svi ucesnici imaju ista prava. Rangovima nikad ne treba posvecivati preveliku pozornost. To je uobicajeno na forumima.

Citat :
Dajte ljudi neka ovo bude jedan forum na kom se prica/pise o delu nasih zivota( nekima je to istorija Shocked ) nemojmo sve dodatno komlikovati dnevno politickim sranj..a, i uzasima koji su se desili u poslednjih sada vec oko dvadesetak godina.)

Potpuno se slazem, i time se rukovodi citava administracija, da tako i ostane. A, ostat ce sigurno!

Citat :
ma ne znam, ima toga jos, ako ne padne "ban"

Niko nece biti baniran zbog konstruktivnog misljenja, makar to misljenje ni ne bilo milo usima administracije!

Citat :
administratori, moderatiri, veoma je lako "temu" koja je za privilegovane( ma razumem) uciniti ostalima nevidljivom. Malo je neprijatno kada ti "hladno" napisu kako dzabe pokusavas, to jednostavni nije za tebe

Tu obavijest koju dobijas na ekranu nije moguce promjeniti, ona je dio sustava na kojem pociva ovaj forum. "Krivnja" je na prevoditeljima programa, aministracija nema pristupa tome dijelu programa. A kako je forum jos u stanju izgradnje, radi se i na tome da se ta "neprijatenost" nekako otkloni. No i bez toga, svaki forum ima zatvoreni dio koji je namijenjen samo administraciji. Ja se nikad na nekom forumu nisam ljutio sto nemam pristup tamo ako vec nisam u administraciji.

Hvala na javljanju i ugodan boravak na forumu, sa zeljom da pronadjes nekoga od drugova!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
misha
Gušter
Gušter
misha


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 36
ČLAN OD: : 2009-05-19
DOB : 59

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime13.09.09 9:43

Citat :
Ovdje je svako "guster" na pocetku i tek s porastom postova raste i njegov rang.

opaska o gusteru je bila na racun mojih godina i mene samoga, nista drugo.


Citat :
Tu obavijest koju dobijas na ekranu nije moguce promjeniti, ona je dio sustava na kojem pociva ovaj forum. "Krivnja" je na prevoditeljima programa, aministracija nema pristupa tome dijelu programa. A kako je forum jos u stanju izgradnje, radi se i na tome da se ta "neprijatenost" nekako otkloni. No i bez toga, svaki forum ima zatvoreni dio koji je namijenjen samo administraciji. Ja se nikad na nekom forumu nisam ljutio sto nemam pristup tamo ako vec nisam u administraciji.

Naravno da se ni ja ne ljutim i shvatam potrebu za medjusobnom komunikacijom onih koji brinu o funkcionisanju foruma. Zeleo sam reci da taj "zatvoreni" deo foruma ucinite vidljivim samo onima kojima je i namenjen.
pozdrav
Na vrh Go down
Gost
Gost




Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime05.04.10 13:23

Vidim da ste pisali gore kako ste svi ovdje došli nadajući se da ćete naći svoje klasiće iz spavaone i one s kojima sate dijelili konzervu nareska....Ja sam rođen 1971 ,sad imam 38 i mislim da poslije mene nije više nitko išao u JNA zbog svima nam znanih razloga (ja sam bio junac (20.06.1990), a bilo je par decembaraca i to je bilo to)
Isto tako vidim da na facebooku imam tek 4 ili 5 prijatelja iz srednje škole koji imaju komp i koji imaju profil na fejsu...što vam to govori ?
Iz svog vojnog iskustva znate da neki koji su bili sa vama nikad neće surfati po netu i da nema šanse da ikad to počnu raditi.
Bilo bi super kad bi nas svih četrdesetak iz JNA bili ovdje ,al kako svi nisu za vojsku tako nisu ni za internet a i kozna šta se u međuvremenu izdešavalo, život teče a ovo je tek mali dio ili mali pokušaj da ga se učini zabavnijim. afro
Na vrh Go down
IP
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2009-10-09

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime05.04.10 19:39

Ola Kejos,

U JNA se ulazilo još kasnije. Mozda je decembarska 90. ili januarska 91. bila ona koliko toliko normalna klasa gde su isli svi, koji su bili pozvani. U martu 91. bilo je vec drugacije. Iz Slovenije se vise nije slalo ali ih se ipak nekoliko javilo. Ostale republike koliko toliko normalno. A slalo se jos kasnije...jun, jul...

Oko traganja za prijateljima ne treba da budes pesimistican. Ako imas volje da trazis dalje bice i uspjeha Wink Internet je cudo. Sad vec skoro svako selo na podrucjima bivse drzave ima dsl internet. Upisao si imena, mesto i godinu sluzenja... ma nije vrag da ce neko s vremena na vreme ukucati svoje ime i prezime u google i tako doci do tih podataka Wink... pa ako ne prijatelj onda mozda njegova deca. Samo treba strpljenja i volje
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime07.04.10 21:19

Gost (citat):
Vidim da ste pisali gore kako ste svi ovdje došli nadajući se da ćete naći svoje klasiće iz spavaone i one s kojima sate dijelili konzervu nareska....Ja sam rođen 1971 ,sad imam 38 i mislim da poslije mene nije više nitko išao u JNA zbog svima nam znanih razloga (ja sam bio junac (20.06.1990), a bilo je par decembaraca i to je bilo to)
Isto tako vidim da na facebooku imam tek 4 ili 5 prijatelja iz srednje škole koji imaju komp i koji imaju profil na fejsu...što vam to govori ?
Iz svog vojnog iskustva znate da neki koji su bili sa vama nikad neće surfati po netu i da nema šanse da ikad to počnu raditi.
Bilo bi super kad bi nas svih četrdesetak iz JNA bili ovdje ,al kako svi nisu za vojsku tako nisu ni za internet a i kozna šta se u međuvremenu izdešavalo, život teče a ovo je tek mali dio ili mali pokušaj da ga se učini zabavnijim. afro
Stoji što kažeš glede služenja internetom (naše generacije)
Osobno sam stavio slike slike svog oca ko zna čiji unuk,sin može prepoznat svog djeda,oca.....
čuda su moguća!!!Sve je moguće osim drvene peći lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
mad-max
Vodnik
Vodnik
mad-max


Veteran Foruma Spomenica Prvoborca
Forumska Spomenica 2009 FS
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 403
ČLAN OD: : 2009-05-01
DOB : 56
M(j)esto zagreb hrvatska

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime07.04.10 22:56

purger (citat):

čuda su moguća!!!Sve je moguće osim drvene peći lol!

......i ona je izvediva , samo za jednokratnu upotrebu ili ako ložiš lol! ledenim kockama
Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime01.01.11 10:21

Sta da na sve to kazem ja , koji sam u JNA otisao daleke 1968. godine? Da , tada je to bilo mnogo drugacije no sto je kasnije bilo . Ni naslutiti se nisu mogle sve one budalastine koje su se kasnije zbile . No , necu o tome , jer ovo je mesto za lepo druzenje svih onih kojima je nekadasnja JNA prirasla k' srcu .

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime02.01.11 15:56

Šta ćeš ima nas i onih koji smo u JNA proveli i skoro 20 godina, pa smo ponovo gušteri, to ti je tako novo društveno uređenje.
Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime10.01.11 13:52

Kreirano po meri onih koji su svo ovo zlo i doneli .
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime17.03.11 23:05

slusaj vojsko! te budalastine ne mozemo ispraviti mi, niti iko drugi. umjesto toga, ajde da se sjetimo budalastina koje smo mi pravili pa se sad prisjecamo s osmijehom. nesto kao: izasli mi jednom u grad....
ja imam toga za jednu manju knjigu a volio bih da podijelim (i razmijenim) s ostalima. nismo politiku mlatili onda, nemojmo ni sad.

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime18.03.11 20:35

pera84 (citat):
slusaj vojsko! te budalastine ne mozemo ispraviti mi, niti iko drugi. umjesto toga, ajde da se sjetimo budalastina koje smo mi pravili pa se sad prisjecamo s osmijehom. nesto kao: izasli mi jednom u grad....
ja imam toga za jednu manju knjigu a volio bih da podijelim (i razmijenim) s ostalima. nismo politiku mlatili onda, nemojmo ni sad.
Drago nam je za posljednji navod cheers borba,politika,desnica......negdje drugdje.
Šta čekaš Pera84 navali sa JNA memoarima lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime18.03.11 20:46

stisn'o kapitalizam, zemljace, pa nemam kad oka otvorit'. al' potrudicu se preko vikenda da nadoknadim propusteno.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime18.03.11 20:46

stisn'o kapitalizam, zemljace, pa nemam kad oka otvorit'. al' potrudicu se preko vikenda da nadoknadim propusteno.
Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime19.03.11 11:03

Izlasci su bili prica za sebe . Pocev od "lickanja" pred ogledalom , "peglanja" pantalona , skracivanja sinjela , i jo sto sta toga . Kada si tako "frizirao" svoju uniformu , onda je bila prava umetnost nekako zaobici smotru pred izlazak u grad .
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime19.03.11 23:45

bilo u ta doba popularno i u civilu da se ispod kosulje vidi bijela majica. a jebiga, vojnicke potkosulje razvucene oko vrata ko da su bizoni gurali glavu. onda je obuces naopako i taman dodje uz vrat. smotra...vrati te nazad. onda je obuces kako treba, pa u prvoj kafani u wc i okreci Laughing

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime02.04.11 11:46

Ako se malo vise popije , e onda je bilo povuci potegni da se nekako usunjas nazad u kasarnu . Zavisi ko je bio pomocnik dezurnog oficira . Ako je neka pedercina , najebao si ko zuti .

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime04.04.11 15:33

mi iz ambulante, vazda se svercovali na "kucne posjete". sjednes u "ficu", upalis rotaciju dok ne prodjes kapiju, a onda "oooojj kafanoooo, mukoooo..." drunken
jedno jutro, dodje kapetan i kaze :sastanak! slusajte, hohstapleri, picka vam materina. Evil or Very Mad Bog je izmislio zicu da vojska skace preko nje. moja vojska-izlazi na kapiju, sve "sluzbeno", a meni ribaju usi u komandi. od sada kome se izlazi prekoredno u grad, skaci preko zice pa ako vas u'vate, nek jebu vas a ne mene Laughing
voljno, mamu vam mangupsku Evil or Very Mad

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime20.04.11 22:04

Mora da su ga dobro izribali , kad vam se obratio ovako socnim recima . Laughing
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime21.04.11 3:46

lol! lol! lol!

jebiga, on se kao ljekar aktivir'o, nije vidio akademije. pa kad se na takvog navale, ne znaju sta je dosta.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime21.04.11 19:19

jebalo se njemu sto mi izlazimo. nego jadnik, ganj'o specijalizaciju, da pobjegne iz kasarne. zato mu trazili i najmanji razlog da ga sjebu na ocjeni. nema "vrlo dobar" nista od specijalizacije. sjedi dje si iducu godinu, lijeci bronhitis i pregledaj svaki mjesec vojsku da nije ko fasov'o picajzle Laughing
i Boga moli da se Pera ne napije u gradu. il'ako se vec naljazga, da ga DO ne ukeba. inace ode jos jedna godina. Sad
Na vrh Go down
boraf
Džomba
Džomba
boraf


BROJ POSTOVA: : 182
ČLAN OD: : 2010-03-04
DOB : 75
M(j)esto Stepojevac

Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime24.04.11 11:50

Imalo je bezbroj takvih slucajeva . Medjutim mnogi su bili pametniji i brzo su nalazili nacina da se na sve to adaptiraju .
Na vrh Go down
Sponsored content





Reputacija članova Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reputacija članova   Reputacija članova Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Reputacija članova
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Reputacija članova
» Reputacija članova
» Reputacija članova
» Reputacija članova
» Reputacija članova

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: