FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica

Go down 
+5
Max Blitz
SveJug
purger
Stazio
muza
9 posters
AutorPoruka
muza
Gušter
Gušter
muza


BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2009-08-16
DOB : 60
M(j)esto prestolnica bosanskih kraljeva Kr Sutjeska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 6:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
tu su za sva vremena ostali galebovi akro grupe JNA leteče zvijezde koje su bile u Zemuniku

Na vrh Go down
http://www.rvsfrj. co.cc
muza
Gušter
Gušter
muza


BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2009-08-16
DOB : 60
M(j)esto prestolnica bosanskih kraljeva Kr Sutjeska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 6:05 pm

možda neko navrati i da se prepozna na stajanci F84 Golibovci 172 lovčko bonbardeski avijaciski puk u čijem su satavu bili 239lbae i 242lbae
Na vrh Go down
http://www.rvsfrj. co.cc
muza
Gušter
Gušter
muza


BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2009-08-16
DOB : 60
M(j)esto prestolnica bosanskih kraljeva Kr Sutjeska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 6:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
http://www.rvsfrj. co.cc
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Mar 22, 2013 7:45 pm

Šipčanik, podzemna stajanka vojnog dijela aerodroma danas pripada plantažama "13 jul" (poznatim po vrhunskim vinima). Uređena kao vinski podrum, a danas sam bio u prilici i da ga obiđem. Uspio sam da napravim nekoliko fotografija:
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Like a Star @ heaven


Stazio: komentar modifikovan dana: Fri Mar 22, 2013 7:48 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Mar 22, 2013 7:47 pm

Šipčanik danas - unutrašnjost

 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
drunken

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat Mar 23, 2013 2:41 am

Čista petica!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeMon Mar 25, 2013 2:03 pm

Stazio, ovo je iz filma "Budva na pjeni od mora" tu se vidi dosta toga.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeMon Mar 25, 2013 2:10 pm

Da ovo je mnogo bolje nego moje slikanje sa telefona. Cool
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeMon Mar 25, 2013 10:06 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
study : militaryphotos.net

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat May 25, 2013 9:50 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mig-29 na aerodromu Golubovci 1990.


Max Blitz: komentar modifikovan dana: Fri Jun 13, 2014 11:05 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat May 25, 2013 10:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat May 25, 2013 10:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Lovre NZ
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-06-21
DOB : 62
M(j)esto Wellington, NZ

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 6:29 pm

Pozdrav drustvo, 

Slucajno nabasah na ovaj forum i kad videh gomilu mojih fotografija (ove sa J-21 i G-4) nisam mogao odoleti da se ne javim.

Max, izvor fotki (ukljucujuci i ovu shemu IFR prilaza za a.Golubovci) je moj sat avijacijabezgranica.com i istoimeni forum.  Tamo mozete vidjeti puno fotografija iz Mostara, Zemunika, Titograda, Ladjevaca (od 1976-1994), pilotske VTUP-ove za avione koji su se leteli u JNA i mnogo drugih stvari.

Puno pozdrava iz Novog Zelanda drustvu na forumu Very Happy

Lovre
Na vrh Go down
http://www.avijacijabezgranica.com
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Golubovci Titograd - Podgoric   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 6:42 pm

Dobrodosao na Forum....Very Happy
Na vrh Go down
Lovre NZ
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-06-21
DOB : 62
M(j)esto Wellington, NZ

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 6:46 pm

Thnx Alex. Citam polako da vidim sta sve ima.  Kod mene je trenutno oluja pa je najboilje sjediti u kuci pored kompa. Poslije cu poslati jos neki komentar.
Na vrh Go down
http://www.avijacijabezgranica.com
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 6:46 pm

Lovre NZ (citat):
Pozdrav drustvo, 

Slucajno nabasah na ovaj forum i kad videh gomilu mojih fotografija (ove sa J-21 i G-4) nisam mogao odoleti da se ne javim.

Max, izvor fotki (ukljucujuci i ovu shemu IFR prilaza za a.Golubovci) je moj sat avijacijabezgranica.com i istoimeni forum.  Tamo mozete vidjeti puno fotografija iz Mostara, Zemunika, Titograda, Ladjevaca (od 1976-1994), pilotske VTUP-ove za avione koji su se leteli u JNA i mnogo drugih stvari.

Puno pozdrava iz Novog Zelanda drustvu na forumu Very Happy
Lovre
 
Zdravo Lovre i dobro došao na Forum! Very Happy
 
Izvor fotki??
Mislim da sam lijepo naveo izvor fotki koje sam postavio, a to je militaryphotos!!!
Znači ti si fotograf koji je sve te fotografije osobno snimio????
Baš lijepo saznanje. Postavi nešto onda i sam ovdje što si osobno snimio. Very Happy
 
Što se tiče sheme IFR prilaza, ima je barem na četiri mjesta još na netu, a vidiš, baš je nisam našao na 'avijaciji bez granica', nego na 'airserbia'. Very Happy
Znači ti si taj koji je u JRV crtao te sheme??
 
Opiši nam malo kako si to crtao i prema čemu?
Na vrh Go down
Lovre NZ
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-06-21
DOB : 62
M(j)esto Wellington, NZ

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 7:05 pm

Pozdrav Max.

Ja sam "ovaj na fotkama" Very Happy,  a slikao je moj kum posto nisam moga slikati sam sebe Sad. Ako malo bolje pogledas vidjeti ces da svaka fotka ima zig ABG-a na sebi :-)

AS je nastao posle ABG i normalno je da su mnoge stvari kopirane sa sajta na sajt. Semice prilaza smo pravili na 3 godini VVA kada se ucilo instrumentalno letenje. Imam ih za skoro svaki aerodrom u bivsoj Yu. Radjene su prema zvanicnim ICAO prilazima i svaki pitomac je crtao svoje shemicekao deo pripreme za letnje.  Obicno su se nosile u plasticnoj planseti.
Na vrh Go down
http://www.avijacijabezgranica.com
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 7:17 pm

Lovre NZ (citat):
Pozdrav Max.

Ja sam "ovaj na fotkama" Very Happy,  a slikao je moj kum posto nisam moga slikati sam sebe Sad. Ako malo bolje pogledas vidjeti ces da svaka fotka ima zig ABG-a na sebi :-)

AS je nastao posle ABG i normalno je da su mnoge stvari kopirane sa sajta na sajt. Semice prilaza smo pravili na 3 godini VVA kada se ucilo instrumentalno letenje. Imam ih za skoro svaki aerodrom u bivsoj Yu. Radjene su prema zvanicnim ICAO prilazima i svaki pitomac je crtao svoje shemicekao deo pripreme za letnje.  Obicno su se nosile u plasticnoj planseti.
 
Bravo Lovre!! cheers
 
Ako je sve zaista tako kako kažeš, svaka čast, i bilo bi mi izuzetno zadovoljstvo da se družiš s nama.
 
A to od kud su dospjele sve slke na net, pogotovo stare 30-40 godina, mislim da ni dragi Bog više ne zna, pa se nemoj s tim previše optrećivati. Kad na nešto zgodno negdje naletim, uzmem, zašto ne? Iako uvijek ima na više mjesta, a zaista mi se ne da istraživati prvi praizvor. Very Happy
Uzimali su i moje slike sa služenja u JRM, objavljene prvi put ovdje, pa neka su!! Very Happy
 
Inače nisam zrakoplovac, ali sam vrlo znatiželjan što se tiče tih stvari, a pilotima se zaista divim!

Na vrh Go down
Lovre NZ
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-06-21
DOB : 62
M(j)esto Wellington, NZ

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 7:32 pm

E moj  Max,ja sam prestao da odlazim i na moj ABG. Nema se vremena, kapitalisti pritisli pa se mora raditi Sad  Na, najvise je uzrok gubitak interesa. Proslo je puno godina, zivot ide dalje. A posto sad zivim na Zelandu i veoma rijetko idem u "stare krajeve", sve je to postala daleka proslost. Da nisam "naletio na sebe" vjerovatno se ne bih ni javio na forum.

Ja sam sve te fotke od prije 30+ godina postavio na net kad smo osnivali ABG davne 1998 godine. Koliko sam problema imao zbog nekih od njih ne moram ni da ti opisujem. Prvi sam postavio VTUp-ove na net (koji su u to vrijeme jos smatrani kao vojna tajna - glupost!!), pa fotke  sa mjesta udesa i katastrofa (posto sam ucestvovao u radu komisija za ispitivanje udesa), itd, itd.   I neka se sire dalje, namam ja problema sa tim - da imam ne bi ih ni postavljao Very Happy  A na mom ABG ima i fotki iz RM kad smo bili u posjeti Lori. Dodati cu ih na odgovarajuce mjesto da je opterecujemo RV dio foruma sa "tamo nekim plovcima".
Na vrh Go down
http://www.avijacijabezgranica.com
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 21, 2013 7:48 pm

Lovre NZ (citat):
Ja sam sve te fotke od prije 30+ godina postavio na net kad smo osnivali ABG davne 1998 godine. Koliko sam problema imao zbog nekih od njih ne moram ni da ti opisujem. Prvi sam postavio VTUp-ove na net (koji su u to vrijeme jos smatrani kao vojna tajna - glupost!!), pa fotke  sa mjesta udesa i katastrofa (posto sam ucestvovao u radu komisija za ispitivanje udesa), itd, itd.   I neka se sire dalje, namam ja problema sa tim - da imam ne bi ih ni postavljao Very Happy  A na mom ABG ima i fotki iz RM kad smo bili u posjeti Lori. Dodati cu ih na odgovarajuce mjesto da je opterecujemo RV dio foruma sa "tamo nekim plovcima".
 
Postavi Lovre slobodno sve što misliš (odnosno želiš)!!
 
Dapače, mornarica mi je glavna zanimacija, prelistaj taj podforum kad ćeš imati vremena. Very Happy
 
Tako je bilo u početku foruma, znam, sve kao neke vojne tajne, ali onda je došao Google Earth i sve riješio na opće zadovoljstvo. cheers
Iako još uvijek (vjerovao ili ne) negdje stražari ne daju da se slika vojni objekt (najčešće kapija). Laughing Laughing
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat Jun 22, 2013 7:41 am

Lovre NZ (citat):
Thnx Alex. Citam polako da vidim sta sve ima.  Kod mene je trenutno oluja pa je najboilje sjediti u kuci pored kompa. Poslije cu poslati jos neki komentar.

Uživaj druže, pozdrav od kolege prašinara salutiranje
Na vrh Go down
KR_edn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2013-10-09
M(j)esto Kranj, Grosuplje

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeThu Oct 10, 2013 6:21 am

Nikako da okačim sliku iz Tuzi, gdje je bio taj "podzemni aerodrom". Bio sam na osmatračnici pored poligona za gađanje oko 2km ispred pešadinske čete.
Na vrh Go down
KR_edn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2013-10-09
M(j)esto Kranj, Grosuplje

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 7:23 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
KR_edn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2013-10-09
M(j)esto Kranj, Grosuplje

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Oct 18, 2013 4:37 pm

E sad mi je uspelo, valjda ima 7 dana od registracije. Sledi još par slika.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Oct 18, 2013 4:41 pm

Kakva ti je to majica? Surprised 
Na vrh Go down
KR_edn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2013-10-09
M(j)esto Kranj, Grosuplje

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Oct 18, 2013 4:44 pm

E, sad, majica je specijalna, koju smo imali samo moj drug (traži se (gde je ta tema))* i ja, a napravili smo jih naravno sami. Meni su slali civilne majice, odrezali smo im rukave, izgužvali, svezali, bacili u varekinu za par minuta...i eto.

* - Traži se Đorović Radovan iz Kraljeva klasa 84/85, znam mu i tadašnju adresu, ali je google sad ne pronalazi....
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeWed Nov 20, 2013 6:01 pm

Golubovci, iz Fronta:
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeFri Jun 13, 2014 11:13 pm










Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSun Aug 14, 2016 4:35 pm

Stazio (citat):
Šipčanik danas - unutrašnjost

 
drunken


Jos jedna iz unutrasnjosti. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSun Aug 14, 2016 4:39 pm

Prijavnica pri ulazu u vojnu bazu Sipcanik.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSun Aug 14, 2016 4:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeSun Aug 14, 2016 5:03 pm

Stazio (citat):
Šipčanik, podzemna stajanka vojnog dijela aerodroma

Ulaz u taj isti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-29

Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitimeMon Mar 12, 2018 11:31 am

Stazio (citat):
Šipčanik, podzemna stajanka vojnog dijela aerodroma danas pripada plantažama "13 jul" (poznatim po vrhunskim vinima).
Uređena kao vinski podrum...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Sponsored content





Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica   Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Aerodrom Golubovci Titograd - Podgorica
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Titograd - Golubovci
» VP 13 10 Vojna Policija (kasarna Moraca Titograd / Podgorica)
» Šipčanik, (podzemna stajanka vojnog dela aerodroma Golubovci)
» Masline Titograd 1986.
» izviđači 91/91 septembar masline titograd

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: RZ i PZO / RV i PVO-
Idi na: