FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaula 'Vipolže' VP 2146

Go down 
3 posters
AutorPoruka
delkim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-03-19
DOB : 54
M(j)esto našice

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime19.03.12 14:10

Karaula Vipolže klasa septembar 88/89 kod vodnika Caktaš Siniše.Volio bi da se netko javi.


delkim: komentar modifikovan dana: 20.03.12 14:07; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: vipolže   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime19.03.12 14:25

Citat :
Arrow Arrow Arrow D E L K I M.!!! sunny bounce

Arrow Karaula Vipolže klasa septembar 88/89 kod vodnika Caktaš Siniše.
Arrow Volio bi da se netko javi.

Arrow Arrow Arrow Delkim, Arrow dobro došao na Arrow Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA.!!! sunny bounce
Arrow Nadam se da ćeš pronaći osobe koje tražiš.!!! bounce
Arrow Napiši nam gdje se ta karaula nalazi, ako imaš koju sliku iz toga vremena također bi i to volio viditi na ovim tvojim stranicama.! bounce
Arrow Napiši nam nešto o svojoj karauli, neki događaj sa karaule nije bitno je li loš Evil or Very Mad ili dobar Twisted Evil .!!!

Arrow Navedi neka inema i prezimena vojnika sa kojima si bio na karauli.!!! bounce
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
delkim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-03-19
DOB : 54
M(j)esto našice

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime19.03.12 14:39

Slabo se sječam imena.Znam samo za Božović(mislim da se zvao Darko)zvani Hađija iz Sarajeva, Miković Saša iz Srbobrana,Brekalo Jozo iz Zagreba.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: KARAULA "VIPOLŽE" godina 1988 - 1989   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime19.03.12 17:20

Citat :
Arrow D E L K I M.!!! sunny bounce

Slabo se sječam imena.Znam samo za Božović(mislim da se zvao Darko)zvani Hađija iz Sarajeva, Miković Saša iz Srbobrana,Brekalo Jozo iz Zagreba.

Arrow Reci mi DELKIM za ovoga iz Zagreba Arrow Arrow JOZO BREKALO, koje bi mogao biti on godine rođenja i što je on bio na karauli.!!!??? Exclamation Question
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
delkim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-03-19
DOB : 54
M(j)esto našice

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime20.03.12 6:40

Mislim da je 1969godište,a bio je običan vojnik.Sad sam se još sjetio i Bojan Ljuboja iz Beograda.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Vipolže V.P 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime23.03.12 19:32

Arrow D E L K I M.!!! sunny bounce

Arrow Pa DELKIM, danas 23.3.2012. god. u 19:10 sati sam napokon Twisted Evil uspio dobiti tvoga JNA prijatelja JOZO BREKALO.!
Arrow Rekao sam mu da te potraži Twisted Evil na Arrow Arrow Arrow Forumu bivših pripadnika nekadašnje JNA. bounce Very Happy Smile Laughing
Arrow Sve upute je zapisao i sada očekivaj trenutak kada će ti se javiti.!!! Twisted Evil
Arrow Ja sam svoj zadatak obavio.! Very Happy Smile Laughing
Arrow Ispričajte se na forumu do mile volje, baš i mene zanima kako je bilo kod vas na klarauli VIPOLŽE.
Arrow geek Slomi jezik izgovarajući ime tvoje karaule geek ......
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
delkim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-03-19
DOB : 54
M(j)esto našice

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime26.03.12 6:42

Hvala na trudu.
Na vrh Go down
Veza
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-04-28

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime28.04.12 13:44


Ja sam Septembar 87-88, znaci otisao sam kuci kada ste vi dosli, vjerujem u Vipavu na Obuku. Mogli ste zateci nekoga od mladjih koje sam ja znao, ali i oni su otisli sa karaule upravo kada ste vi dosli na nju. Kakav vam je bio Caktas, jeli cesto dolazio u kontrolu nocu?
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: vipolže V.P 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime28.04.12 18:42

Citat :
Arrow Arrow Arrow VEZA...!!! sunny bounce


Ja sam Septembar 87-88, znaci otisao sam kuci kada ste vi dosli, vjerujem u Vipavu na Obuku.
Mogli ste zateci nekoga od mladjih koje sam ja znao, ali i oni su otisli sa karaule upravo kada ste vi dosli na nju.
Kakav vam je bio Caktas, jeli cesto dolazio u kontrolu nocu?


Arrow Arrow Arrow Veza, Arrow dobro došao na Arrow Arrow Arrow Forum Bivših Pripadnika Nekadašnje JNA.!!! sunny bounce
Arrow Nadam se da ćeš pronaći nekoga od tvoje generacije iz JNA.!!! bounce

Arrow Napiši nam gdje se ta karaula nalazi, ako imaš koju sliku iz toga vremena također bi i to volio viditi na ovim tvojim stranicama.! bounce
Arrow Napiši nam nešto o svojoj karauli, neki događaj sa karaule nije bitno je li loš Evil or Very Mad ili dobar Twisted Evil .!!!

Arrow Navedi neka inema i prezimena vojnika sa kojima si bio na karauli.!!! bounce
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Veza
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-04-28

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime02.05.12 17:02

Ja sam bio na obuci u Vipavi, kapetan Zaim Imamovic, pokojni koliko znam, zatim granica. Zatekao sam Petkovica, Sulju Dolovca, Miju Crepulju, Antuna Kricaja, i Savica, mozda jos jednog ili dvoicu ako sam zaboravio. Moja generacija na karauli su Stankovic, Jugoslav Bojkovic, Drazen Kromar, Nihad Jahic-kuhar, Tomaz, Zek Duraj, Kabasi Sali, martovska smjena novodosli su Vasovic, Milan i ostali kojih se nesjecam.
Na vrh Go down
delkim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-03-19
DOB : 54
M(j)esto našice

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime27.07.12 13:37

Veza (citat):
Ja sam Septembar 87-88, znaci otisao sam kuci kada ste vi dosli, vjerujem u Vipavu na Obuku. Mogli ste zateci nekoga od mladjih koje sam ja znao, ali i oni su otisli sa karaule upravo kada ste vi dosli na nju. Kakav vam je bio Caktas, jeli cesto dolazio u kontrolu nocu?

Nije dolazio često,ali kad je došao bilo je gadno.

Na vrh Go down
Veza
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-04-28

Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime15.08.14 23:41

Sjecam se jednom da nas je nasao na drvet nedaleko od zasjednog mjesta, brali smo neke tresnje, kera smo ostavili kod rova, Caktas  i desetar dodju i nadju psa, nas nema. Mi poskakasmo dolje pravo pred njih a Bojke kaze da  mu se ucinilo da je netko ´ilegano´ na drvetu, Caktas je vikao da jedini koji su ilegalno na drvetu smo bili mi, sutradan zlo i naopako na karauli. Tako smo zaradili nadimak Ilegalci
Na vrh Go down
Sponsored content





Karaula 'Vipolže' VP 2146 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Vipolže' VP 2146   Karaula 'Vipolže' VP 2146 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula 'Vipolže' VP 2146
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula "ŠPIČNIK" VP 5457, granični odsjek Maribor sept. 1988.-1989.
» Karaula DUB
» Karaule JNA - Slovenija
» karaula Džepište 89/90

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: