FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share | 

Niš, kasarna Stevan Sinđelić

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Ratko Gruić
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
REPUTACIJA : 0
Član od : 2017-12-28

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, kasarna Stevan Sinđelić   28.12.17 13:42

Ja sam bio sa Janovski Janetom,zovem se Ratko Gruić živio sam nekad u Osijeku,bilo je još trojica u četi s nama iz Osijeka,Marko Zoran,Pokorny Dražen i Štefanović,a bio je iz Danske Bajrami Avni ima ga na fejsu,pa Grizelj Ante iz Splita,Bojanić Sanjin iz Sr.Mitrovice,pa Kulić,Ðorđević iz Beograda.
Na vrh Go down
RedovSD
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2018-01-12
Dob : 39
M(j)esto Smederevo

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, kasarna Stevan Sinđelić   12.01.18 15:32

ja sam bio u komrenu 2002 septembarac kad je rok bio 9 meseci da se sluzi znam pomenutog hernaus martina tad je bio potpukovnik i to najmladji sa tim cinom u ksarni ja sam bio kurir kod ppuk Nikolic Ljubise a komandant je bio V. Trkulja a nac. staba je bio onaj Tanovic koga je cela kasarna mrzela i ubrzo je on otisao mislim u prokuplje
Na vrh Go down
mladenko
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2018-04-30

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, kasarna Stevan Sinđelić   01.05.18 12:11

pozdrav svima na forumu.Novi sam clan.Sluzio u 6592/46 1989/90 godine.Samohodna haubicka baterija kod Kapetana Josipa Barica i Porucnika Bozidara Radinovica.Martovska klasa
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, kasarna Stevan Sinđelić   

Na vrh Go down

Niš, kasarna Stevan Sinđelić
Na vrh 
Stranica 6/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Niš, kasarna Stevan Sinđelić
» Kakav je bio život u kasarni početkom 90ih?
» crveni krst vezista v6595-5
» Strumica kasarna 11. oktomvri VP 2724/38 klasa januarska 84.
» Kasarna Pirot VP 8297...septembar 1989/90