FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 reputacija u minusu ?

Go down 
+7
Boske
VBČ
mgalic2
purger
Vojnik Graničar
alexandar
ustaj vojsko
11 posters
AutorPoruka
ustaj vojsko
Gušter
Gušter
ustaj vojsko


BROJ POSTOVA: : 18
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 59
M(j)esto Beograd

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 12:28 pm


ne kapiram gde se klikne, vidim samo zahvalnice

kako sam ja u minusu ?
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 1:51 pm

Imas ovde....

https://jna-sfrj.forumbo.net/t127-reputacija-clanova

A kako si u minusu.......ja ne mogu da verujem Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Kome obojci kome opanci.!!!   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 6:07 pm

Citat :
ustaj vojsko.!!

Arrow ne kapiram gde se klikne, vidim samo zahvalnice

Arrow kako sam ja u minusu ? Very Happy No Exclamation Question Rolling Eyes Wink cheers sunny

Arrow Pa bivši pripadniče JNA "ustaj vojsko".!!! No
Arrow JNA nikada nije dozvoljavala bahato ponašanje, ljude koji misle da su bogom dani i koji misle da se mogu ponašati kako ih je volja.
Arrow Na ovome
Forumu bivših pripadnika nekadašnje JNA ima reda, rada i discipline, ili ćeš se pokoriti ovome forum ili ćeš morati potražiti neki drugi forum.!
Arrow Na tebi je da odlučiš. Twisted Evil
Arrow Samo ti možeš donijeti pravu odluku.!
Arrow Nitko ti tu ne može pomoći.!
Arrow Pročitao sam neke tvoje izjave i Arrow Twisted Evil Rolling Eyes Very Happy odmah mi je bilo jasno zašto si u minusu.! No
Arrow Nisi sam sebe zapitao što sam ja to uradio i kako sam se ja to ponašao.!?
Arrow Budi dobar prema svima i svi će biti dobri prema tebi.!!! Smile Very Happy

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 7:55 pm

Eto Graničar mi je uštedio trud Very Happy
Zahvaljujem Graničar.
Napominjem još jednom ne moramo se voljet,djelit ista mišljenja,možemo se i mrzit ali ako želimo komunicirat moramo se ponašat normalno i poštivat pravila.


_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:51 pm

Ima jedna stara o jednome čovjeku koji nije govorio ni s kim u selu. Sjeo na kamen i razmišlja: "Bože dragi, do koga je, do mene ili do sela?"
Nakon kratkog razmišljanja ponosno zaključi: "Ma, ne može biti do mene nikako!" Cool
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13042
ČLAN OD: : 2009-05-01

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 10:21 pm

Reputacije nije bilo u početku na forumu. Sjećam se, kad je uvedena bilo je negodovanja i prigovora u stilu: šta će nam to, i je li bitno da imam odredjenu reputaciju, nisam tu da se takmičim. No, svrha reputacije ni onda ni sad nije bila takmičarskog karaktera, već mogućnost ocjene članova od strane drugih članova, uključujući tu i administraciju, koja je takodjer bila podložna ocjenjivanju. Reputacija dakle neposredno pokazuje ozbiljnost dotične osobe na forumu.

I kao što Vojnik graničar reče: red, rad i disciplina. Oni koji su bili u JNA, znaju značenje navedenih riječi, i osjećaju se prijatno na forumu. Možda bi neki voljeli malo više trača i mlatnje prazne slame, ali "nažalost" toga nema. Jer, ovo je vojni forum.

PS: "Ustaj vojsko" je na 7 dana poslan kući, kao privremeno nesposoban. Razlog: bahatost i vulgarnost spram jednog Generala Armije.


Vojnik bez čina: komentar modifikovan dana: Tue Feb 14, 2012 11:15 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 10:45 pm

A sta reci stio nije receno......Uz duzno postovanje svekog clana, mislim da je "ustaj vojsko" trebao otici u prekomandu na obuku, u kojoj bi bio samo predmet "OSNOVI KULTURE I DOMACEG VASPITANJA", ali posto nemamo trenutno kasarnu u kojoj se izvodi ta obuka,i obzirom da smo to ucili od malih nogu kod kuce, neka se kuci posveti tom predmetu narednih 7 dana.

Velika je nesreca kad covek ne zna sta hoce, a prava katastrofa kad ne zna ni sta hoce ni sta moze.
Na vrh Go down
ustaj vojsko
Gušter
Gušter
ustaj vojsko


BROJ POSTOVA: : 18
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 59
M(j)esto Beograd

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeFri Feb 24, 2012 4:14 pm

možeš biti samo gušter a ne general jer sam ja bio kući kad si ti otšao u vojsku
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re   reputacija u minusu ? Icon_minitimeFri Feb 24, 2012 4:29 pm

Postujem........stoga se tako i ponasaj........ali u okviru pravila foruma Exclamation
Za sada sam ipak general... Smile
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 9:42 am

Što je s ovim "Ustaj vojsko" tipom? Je li već trajno baniran ili je sam odustao?

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 6:03 pm

Spava na požarstvu!!!! Wink

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 148
ČLAN OD: : 2012-04-26

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 11:37 pm

Da mu zapalimo jedno biciklo Very Happy
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 148
ČLAN OD: : 2012-04-26

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 11:42 pm

Generale,kada ću na vanredno odsustvo !
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSun Nov 18, 2012 4:32 pm

Kad procvjeta daska!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 11:45 am

FOSIL (citat):
Generale,kada ću na vanredno odsustvo !
Kad se ogriješiš o PS lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 3:02 pm

purger (citat):
FOSIL (citat):
Generale,kada ću na vanredno odsustvo !
Kad se ogriješiš o PS lol!

Onda će u pritvor....bez opasača, da mu muda ispadnu iz gača!!!! lol!


_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 148
ČLAN OD: : 2012-04-26

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Nov 20, 2012 3:39 pm

kakav je to vojnik koji nije proveo koji dan u pritvoru,pitanje za sviju ???
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:51 pm

FOSIL (citat):
kakav je to vojnik koji nije proveo koji dan u pritvoru,pitanje za sviju ???

To je primjeran vojnik Very Happy

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 148
ČLAN OD: : 2012-04-26

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:40 pm

E Boske,Boske dijelimo isto mišljenje Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Atila
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2012-09-20

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 9:15 am

Pa nisam baš istog mišljenja!!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 4:16 pm

Ja jesam, ali ne zato što su me zatvorili, več sam bio u VBS na specijaslističkom pregledua u prihvatilištu Maršal Tito Skoplje je sve bilo puno pa smo spavali tamo, s nekim pritvorenicima u sobu, aj bilo je ludo, neki Piročanci vojna murija jebala svog zemljaka i dok mi nije bilo dosta, pa ih rastjerah prijetnjom prijave!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeFri Nov 23, 2012 4:01 pm

Druže G cheers ringo dozvolite mi da Vam čestitam na promaknuću iz KIK-a u Majora.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeFri Nov 23, 2012 5:20 pm

bojnik (citat):
Druže G cheers ringo dozvolite mi da Vam čestitam na promaknuću iz KIK-a u Majora.
Hvala, Runda je tamo u kantini, samo požuri!!! lol!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 148
ČLAN OD: : 2012-04-26

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 12:09 am

Halo Gringo ima nas još, kantina je mala,treba nam i muzika uživo Very Happy bom
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 12:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto ima mjesta za sve a i "mesa" doduše već su se malo zapile čekajući vas !!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Atila
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2012-09-20

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 1:36 pm

affraid
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 3:33 pm

Imam još dvije u pričuvi, ako bude trebalo!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 3:34 pm

Stavljaj!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 3:40 pm

Moramo otvoriti neki drugi podforum u kojem če se čestittati svima na promaknuču, čestitati rođendane, imendani, jutarnjua kavica, brbljaonica,...... baš prava kantina u koju se može doista ubaciti gluposti ili nastaviti razbibriga a ne da spamamo svaku temu, ......joj oprosti obečao sam šefu da više neću davati prijedloge ionako ga ne zanima, što ja mislim!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Sponsored content





reputacija u minusu ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: reputacija u minusu ?   reputacija u minusu ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
reputacija u minusu ?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: